Usługi stolarskie Gdańsk - yogibabu.pl

Usługi stolarskie Wojciech Kos

Woj-Drew to firma świadcząca usługi stolarskie Gdańsk. Jest to nowoczesna stolarnia specjalizująca się w produkcji mebli i różnego rodzaju wyrobów z drewna. Znajdziemy tutaj między innymi drewniane schody, drzwi oraz meble (kuchenne, łazienkowe, pokojowe, gabinetowe i dziecięce).


To co wyróżnia Woj-Drew to duża dbałość o jakość wykonania. Wszystkie prace są wykonane z mistrzowską precyzją. Materiały są dobrane w taki sposób żeby wykonane produkty charakteryzowały się solidnością i niezawodnością. Dzięki dużemu doświadczeniu firma Woj-Drew jest w stanie wykonać nawet najbardziej ambitne i śmiałe pomysły klientów. Widać to przede wszystkim podczas projektowania zindywidualizowanej kuchni pod wymiar.


Woj-Drew to znakomity przykład nowoczesnego podejścia do stolarstwa. Wykonane elementy drewniane świetnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach oraz w tych, które są utrzymane w tradycyjnym stylu.


Wybór produktów drewnianych wykonywanych na zamówienie, sprawia że całe wnętrze nabiera indywidualnego niepowtarzalnego charakteru.

Usługi stolarskie Wojciech Kos
Staniszewo 129A
83-328 Sianowo
Tel: 608717308
www: http://woj-drew.eu/